Strona wykorzystuje cookies. Pozostając na niej wyrażasz zgodę na ich używanie zgodnie z aktualnymi ustawieniami przeglądarki. więcejX

1% + 1% = 2%

Od pierwszego roku, kiedy powstała możliwość przekazywania 1% swojego podatku na rzecz Organizacji Pożytku Publicznego, zachęcaliśmy naszych klientów i wszystkich znajomych do korzystania z tego pomysłu. Zasada „Ciebie to nic nie kosztuje a możesz innym pomóc” trafiła na podatny grunt. Sporządzając roczne zeznania podatkowe przypominamy klientom, że jest okazja pomóc komuś kto potrzebuje naszego wsparcia. Nasi klienci często sami wskazywali stowarzyszenia i fundacje, na których konta przekazywane były ich pieniądze. Wiedzieliśmy, że pieniądze od jednego czy kilku podatników nie pokryją wszystkich wydatków organizacji, ale będą mogły choć trochę pomóc w bieżącej działalności. Tego typu jednorazowe gesty pomocy wyzwalają też pozytywne działania u osób dających, otwierając ich serca na potrzeby innych.

 

Tym klientom, którzy nie mieli „swoich” organizacji, zawsze wskazywaliśmy stowarzyszenie lub fundację, gdzie przekazując 1% mamy pewność, że pieniądze są we właściwy sposób przekazywane. W tym roku (tak jak od kilku lat), jeśli klient nie wskaże organizacji, do zeznań podatkowych wpisujemy numer KRS Hospicjum Domowego 0000218644 na ulicy Tykocińskiej w Warszawie.

 

Zachęcamy wszystkich do odpisywania 1% podatku.

 Biuro rachunkowe Skorpion

powrót

nasi partnerzy